ІММІГРАЦІЯ В ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ

Імміграція в Англію

Великобританія приваблює наших співвітчизників високим рівнем життя і заробітних плат. Багато хто мріє про те, щоб назавжди переїхати в цю країну. Можливостей для еміграції до Великобританії і отримання громадянства країни безліч.

Ось тільки деякі з них:

  • Шлюб з громадянином Великобританії

  • Робота або навчання

  • Реєстрація фірми і ведення бізнесу

  • Возз’єднання сім’ї

  • Професійна (незалежна) еміграція в Англію (Tier 1)

  • Отримання статусу біженця

Імміграція в Англію (Великобританію) через шлюб

З кожним роком все більше наших співвітчизниць виходять заміж за британців. Після реєстрації шлюбу необхідно зібрати документи для імміграції за списком, і оформити так звану «візу дружини» для в’їзду в країну. Громадянство Великобританії можна отримати через 3 роки шлюбу. Одночасно з матір’ю громадянство отримують і неповнолітні діти від попередніх шлюбів. Дитина, народжена від громадянина Великобританії, отримують британське громадянство автоматично.

Трудова імміграція та еміграція в Англію (Великобританію) через освіту

Навчання в одному з британських вузів або робота в країні через певний час дають можливість претендувати на отримання виду на проживання. Трудова імміграція можлива лише для деяких категорій фахівців, за умови отримання ними права на роботу в країні.

Бізнес-еміграція в Англію (Великобританію)

Дана програма імміграції має на увазі реєстрацію фірми у Великобританії і ведення бізнесу в цій країні. Держава заохочує інвестиції в свою економіку отриманням дозволу на проживання.

Імміграція в Англію (Великобританію) через возз’єднання з сім’єю

Якщо в Великобританії проживає Ваш близький родич, який має громадянство, можна скористатися можливістю возз’єднання сім’ї. Знадобляться певні документи для імміграції, щоб довести родинні зв’язки.

Професійна (незалежна) еміграція в Англію (Великобританію)

Імміграція в Англію за програмою Tier1 доступна для кваліфікованих фахівців зі стабільним доходом, які володіють англійською мовою. Кожен кандидат оцінюється за певним набором критеріїв, за кожен з яких присвоюється певна кількість балів. Той, хто пройшов відбір, отримує візу в Англію на 5 років, після чого вони він може або повернутися на батьківщину, або запросити дозвіл на проживання в країні. Разом з основним заявником можуть іммігрувати в Англію дружина і неповнолітні діти.

Еміграція до Великобританії через отримання статусу біженця

Якщо у Вас є підстави побоюватися за своє життя і здоров’я на батьківщині внаслідок переслідувань на расовому, статевої, релігійному або політичному ґрунті, Ви можете здатися владі Великобританії, і запросити надання статусу біженця. Якщо прохання буде задоволено, Ви отримаєте матеріальну допомогу, житло, можливість вивчати мову і отримувати певну професію на курсах. Буде потрібно ретельно підготовлені документи для імміграції через статус біженця.

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери