ІММІГРАЦІЯ В ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ

Імміграція в Німеччину

Існує кілька шляхів виїзду в Німеччину на постійне проживання для українців. Найбільш поширені з них розглянуті нижче.

Еміграція в Німеччину через освіту
Іноземні студенти, які навчаються у вищих навчальних закладах Німеччини, після отримання диплома мають можливість ще 1 рік залишатися в країні з метою пошуку роботи. Якщо роботодавець знайдений і готовий підписати контракт з іноземним фахівцем, можна змінити студентську візу на робочу і залишитися в країні. Продовжуючи свій робочий контракт, іноземець може через певний час претендувати на отримання виду на проживання, а згодом і громадянства Німеччини. Фактично, імміграція в Німеччину через освіту вигідна державі, так як воно отримує молодих фахівців.

Трудова імміграція в Німеччину
Іноземець, який пропрацював в Німеччині легально певний час, також може отримати ВНЖ. Для початку потрібно знайти роботодавця і підписати з ним контракт. Після цього – отримати робочу візу і продовжувати її після закінчення терміну. Буде потрібно зібрати за списком документи для імміграції, які потрібні для оформлення запрошення від роботодавця. Трудова імміграція в Німеччину в даний час не дуже поширена, так як до претендентів роботи пред’являються високі вимоги.

Бізнес-еміграція в Німеччину
За умови реєстрації фірми в Німеччині й інвестування певної суми в економіку країни, іноземець має можливість претендувати на отримання ВНЖ. Це малопоширений спосіб імміграції до Німеччини, так як сума інвестицій повинна бути суттєвою, до того ж, є певні вимоги до найму на роботу певної кількості співробітників-німців.

Імміграція в Німеччину через шлюб з німцем
При реєстрації шлюбу з громадянином Німеччини можна отримати громадянство країни через 3 роки. У разі народження дитини цей термін скорочується до 2-х років. Основна умова отримання громадянства – спільне проживання з чоловіком. У разі розлучення менш, ніж через три роки з моменту реєстрації шлюбу, громадянство чоловіка не отримує.

Еміграція в Німеччину для євреїв
Німеччина визнала репресії фашистів проти єврейського народу. Була розроблена спеціальна програма виїзду в Німеччину для євреїв. Для того, щоб скористатися цією можливістю, потрібно довести єврейське походження і знання німецької мови на мінімальному рівні А1. Необхідно буде підготувати до подачі в посольство Німеччини документи для імміграції (в основному, що підтверджують єврейство). По приїзду в Німеччину, нові іммігранти отримують матеріальну допомогу та житло на певний період адаптації.

Імміграція в Німеччину для німців
Німці за походженням, які з певних причин опинилися за межами рідної країни, можуть емігрувати до Німеччини в рамках програми повернення. Для цього необхідно довести наявність німецьких коренів і знання мови і культури Німеччини.

Документи для імміграції до Німеччини
Для кожного типу імміграційних віз необхідний свій пакет документів. Так, для отримання ВНЖ по шлюбу з німцем необхідно надати свідоцтво про реєстрацію шлюбу, а для виїзду за єврейською програмі – документи, які доводять єврейське походження апліканта.

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери