ІММІГРАЦІЯ В ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ

Імміграція в Польщу

Польща приваблює наших співвітчизників близьким менталітетом місцевого населення і нескладним в вивченні мовою. Існує кілька легальних способів імміграції в Польщу, якими можуть скористатися жителі України.

Ось найпопулярніші з них:

 • Навчання в польському вузі з наступним працевлаштуванням

 • Трудова імміграція в Польщу

 • Шлюб з громадянином Польщі

 • Реєстрація фірми (бізнес-еміграція в Польщу)

 • Оформлення «карти поляка» на підставі польського походження

У кожному разі знадобляться певні документи для імміграції.

Імміграція в Польщу через навчання у вузі
Вартість навчання у вузах Польщі для іноземців більш ніж демократичні – від 550 євро в семестр в разі навчання польською мовою і близько 1300 євро в семестр при навчанні на англомовних програмах. Безкоштовне навчання в польському вузі доступно тільки для громадян Польщі.

Еміграція в Польщу через навчання передбачає отримання запрошення на навчання від обраного вузу. На підставі цього документа і підтвердження про оплату навчання майбутній студент отримує студентську візу, яка щорічно продовжується.

Студентська віза в Польщі дає право працювати певний час.

Трудова імміграція в Польщу
Пропрацювавши в Польщі легально протягом 5 років, можна претендувати на отримання виду на проживання. Для працевлаштування в Польщі необхідно знайти роботодавця в Польщі і отримати від нього запрошення на роботу (oswiadczenie), що засвідчується в управлінні праці (urzedzie pracy).

Імміграція в Польщу через шлюб з поляком
Зареєструвавши шлюб з громадянином або громадянкою Польщі, можна отримати право на проживання і роботу. У цьому випадку відповідні органи мають право перевірити шлюб на фіктивність. Для отримання посвідки на проживання потрібно буде спільно прожити з чоловіком встановлений час. Будуть потрібні певні документи для імміграції до Польщі через брак.

Еміграція в Польщу через реєстрацію фірми
Цей варіант імміграції в Польщу підходить тим, хто має певну суму коштів. Необхідно буде внести статутний капітал в розмірі 50000 злотих на рахунок зареєстрованої фірми. Засновник фірми в Польщі має право на отримання виду на проживання в країні і дозволу на роботу, а також вільне пересування країнами Шенгену. Через 5 років можна оформити карту резидента ЄС і ПМЖ.

Останнім часом реєструється все більше фіктивних фірм, які створюються не для ведення бізнесу, а з метою отримання посвідки на проживання.

Тому можна припустити, що в подальшому еміграція в Польщу через відкриття фірми буде ускладнюватися.

Детальніше про такий спосіб імміграції ви можете дізнатися на сторінці https://jobwest.com.ua/content/polucsenie-vnj-v-polshe-cserez-otkrtie-firm

Еміграція в Польщу через отримання «карти поляка»
«Карта поляка» видається на підставі польського походження. Цей документ не дає автоматичного права на отримання громадянства Польщі або безвізового перетину польського кордону.

Володар «карти поляка» має наступні права:

 • Отримати довгострокову мультивізу в Польщу.
 • Легально працювати в Польщі без оформлення дозволу на роботу.
 • Вести бізнес в Польщі на тих же підставах, що і громадяни Польщі.
 • Безкоштовно навчатися в школах і вузах Польщі, отримувати фінансову допомогу і стипендії.
 • Користуватися можливостями безкоштовної системи охорони здоров’я Польщі.
 • Користуватися знижками на проїзд по території Польщі на залізничному транспорті
 • Безкоштовно відвідувати державні музеї Польщі.
 • Отримати в першочерговому порядку фінансові кошти, призначені для підтримки поляків, що проживають за кордоном.

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери