ПОЛЬЩА ПЛАНУЄ ЗАБОРОНИТИ В’ЇЗД ДО КРАЇНИ нещеплених ІНОЗЕМЦІВ

ПОЛЬЩА ПЛАНУЄ ЗАБОРОНИТИ В'ЇЗД ДО КРАЇНИ нещеплених ІНОЗЕМЦІВ

У Польщі вважають, що епідеміологічна ситуація «вимагає активної роботи, щоб особливо іноземці, що працюють в Польщі тривалий період, були щеплені».
Міністерство охорони здоров’я Польщі працює над законопроектом, який заборонятиме в’їзд до Польщі неприщепленим громадянами третіх держав.

Про це повідомив польський міністр Лукаш Шумовський, передає Польське радіо. «Польські громадяни в безпеці. Вакцинація більше 95% захищає нас від епідемії », – запевнив Шумовський. Також головний санітарний інспектор Ярослав Пінкас сказав, що в Польщі «є кір, занесена з-за кордону, а своєю кору у нас немає вже кілька років».

Він висловив надію, що Польщі вдасться зберегти статус країни, «вільної від кору». Пінкас підкреслив, що треба вимагати щеплення від іноземців, які перебувають в Польщі тривалий період. «Ми повинні запитати:” Ти щеплений чи ні? “», – сказав він. За його словами, нинішня епідеміологічна ситуація «вимагає активної роботи, щоб особливо іноземці, що працюють в Польщі більш тривалий період, були щеплені. Зараз ми спільно з міністром внутрішніх справ і адміністрації працюємо над опрацюванням якихось раціональних правил. Однак це має відбуватися дуже тактовно », – сказав головний санітарний інспектор.

Нагадуємо, що це поки тільки проект закону, який не набув чинності, а отже на даний момент ніхто не має права вимагати від вас наявності щеплення, при перетині кордону!