WIZZ AIR ОГОЛОСИВ ПРО ЗАПУСК ЧОТИРЬОХ НОВИХ МАРШРУТІВ В ЄВРОПУ ЗІ ЛЬВОВА І ХАРКОВА

WIZZ AIR ОГОЛОСИВ ПРО ЗАПУСК ЧОТИРЬОХ НОВИХ МАРШРУТІВ В ЄВРОПУ ЗІ ЛЬВОВА І ХАРКОВА

Рейси за цими маршрутами почнуть виконуватися з кінця жовтня 2018 року, мінімальна вартість квитків на окремі маршрути складе 299 гривень.

Угорський лоукостер Wizz Air оголосив про запуск чотирьох нових маршрутів в Європу з українських аеропортів. Як повідомляється на офіційній сторінці авіакомпанії в Facebook, всього з жовтня цього року Wizz Air планує запустити 11 нових маршрутів, серед яких чотири стосуються України: зі Львова – в Вільнюс (Литва) і Братиславу (Словаччина), а з Харкова – в Гданськ і Вроцлав (обидва – Польща).

Відзначимо, на сайті Wizz Air вже відкрито продаж на вказані напрями. Так, зі Львова до Вільнюса перший рейс полетить 29 жовтня, мінімальна вартість квитків становить 459 гривень. Літати Wizz Air по цьому маршруту буде двічі в тиждень – по понеділках і п’ятницях. Зі Львова до Братислави перший літак вилетить 30 жовтня, з мінімальною вартістю квитка 459 гривень. Рейси виконуватимуться тричі на тиждень – по вівторках, четвергах і суботах.

З Харкова в Вроцлав Wizz Air вперше відправиться в рейс 28 жовтня, мінімальна вартість квитка за цим напрямком на окремі дати на даний момент становить 299 гривень. Літати авіакомпанія по цьому маршруту буде двічі в тиждень – по середах і неділях. З Харкова до Гданська перший рейс буде виконаний 28 жовтня, на окремі дати найдешевший квиток зараз коштує від 459 гривень. Рейси за цим маршрутом будуть виконуватися також двічі в тиждень – по середах і неділях.