Шенгенські візи для громадян України

Віза в Європу необхідна кожному українцеві, який вирішив відвідати Німеччину, Чехію, Польщу або іншу країну. Якщо країна є учасницею Шенгенської угоди, то віза називається шенгенської. Такий тип візи дає право безперешкодно пересуватися по території всієї Шенгенської зони. Єдине обмеження – в’їжджати необхідно через країну, посольство якої видало візу. Згідно з правилами, це та країна, яка є метою поїздки, і де Ви плануєте перебувати більшу частину часу. Візи бувають різних типів, в залежності від цілей поїздки: гостьова, туристична, студентська, робоча, імміграційна. Також бувають одноразові візи і мультивізи (дають право в’їжджати в країну необмежену кількість разів в рамках термінів їх дії).

Отримання шенгенської візи здійснюється в консульських установах іноземних держав в Україні. Обов’язковою умовою є надання необхідних документів за списком і оплата консульського збору, який сплачується при подачі документів і не повертається у разі відмови у видачі візи. Перелік документів відрізняється в залежності від цілей поїздки за кордон, але, як правило, обов’язково потрібно підтвердження фінансової спроможності (виписка з банківського рахунку, довідка про розмір заробітної плати або декларації про доходи для ПП, дорожні чеки на певну суму). Також посольство може зажадати довести відсутність імміграційних намірів (для неімміграційною типів віз, звичайно), тобто надати документи про сімейний стан, володіння нерухомістю та іншим майном, довідку з місця роботи або навчання і т.п.

Оформлення шенгенської візи – процес не з простих. Мало просто зібрати всі документи за списком і віднести їх до консульства. Потрібно також переконатися, що всі вони оформлені правильно, відповідно до вимог, і пакет документів повний. Як правило, для отримання короткострокової візи співбесіда не є обов’язковим. Тому при купівлі путівки в туристичній фірмі її співробітник подає в консульство документи всіх туристів з групи, а потім забирає паспорти з візами. Ризик відмови в такому випадку мінімальний (якщо, звичайно, відсутні депортації, порушення візового режиму і т.п.). Тому саме варіант отримання візи через посередників рекомендований тим, хто має чистий закордонний паспорт і планує першу поїздку в Європу.

Практично в будь-якому консульській установі існує можливість оформлення віз у прискореному порядку. Так звана термінова віза може бути оформлена за кілька робочих днів, і має на увазі оплату підвищеного консульського збору (як правило, збільшеного в два рази). Однак, варто пам’ятати, що рішення про видачу візи приймають співробітники консульських установ, тому навіть оплата подвійного тарифу не гарантує, що віза буде видана. До того ж, в терміновому порядку можуть бути оформлені не всі типи віз. Але в деяких випадках на швидкість оформлення візи може вплинути приймаюча сторона (вуз, мовна школа, роботодавець, клініка і т.п.).

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери