КОМПАНІЯ З ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

OOO «Джоб Вест»

OOO “Джоб Вест” – перша в місті Харкові компанія з державною ліцензією, яка почала пропонувати легальну роботу за кордоном і продовжує свою діяльність вже більше 11 років.

Ми завжди стабільні

Весь цей час ми не змінюємо адресу свого офісу, у нас залишилися колишні номери телефонів і додалися нові.  Наш 11 річний досвід реальний, на відміну від багатьох молодих фірм, які приписують собі багато років роботи в сфері працевлаштування за кордоном. Це легко перевірити по нашій реєстрації в 2006 році і за віком домена нашого сайту.  Ми допомагаємо фахівцям і працівникам без досвіду знайти високооплачувану роботу за кордоном: в Польщі, Німеччині, Чехії, Португалії, Данії та інших країнах.  З нашою допомогою на роботу за кордон виїхали вже понад 5000 осіб, це можна перевірити по нашому журналу клієнтів. Наша компанія має Ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордон від Міністерства соціальної політики України, серія АЕ 272424. Наша фірма неодноразово отримувала нагороди від Національного Бізнес Рейтингу, як лідер серед фірм з працевлаштування.

Чому ми?

 • Це безпечно

  Ми пропонуємо Вам тільки реальні вакансії в надійних і перевірених іноземних компаніях, з якими співпрацюємо не один рік. Після виїзду ми займаємося всіх клієнтів і при необхідності проводимо заміну робочого місця в найкоротші терміни.
  Співпрацюючи з нами ви отримуєте гарантію отримання робочої візи або повернення оплати за договором.

 • Це вигідно

  Вартість наших програм виїзду за кордон зазвичай окупається за пару тижнів роботи. Також на деяких вакансіях можливий кредит на оформлення від роботодавця. Детальніше можете дізнатися за нашими телефонами.

 • Це чесно

  Працюючи стільки років в цій сфері, ми знаємо реальні зарплати і країни працевлаштування. Ми не розповідаємо казок, всі наші вакансії і зарплати абсолютно реальні!

 • Це швидко

  Зазвичай процес працевлаштування у нас не перевищує 1-2 місяці. А якщо ви є власником біометричного паспорта, то цей час може зайняти лише пару днів!

Що входить в наші послуги?

 • Виготовлення професійного резюме

 • Підбір роботодавця і вакансії під ваші дані, переказування і пересилання документів

 • Запис у візовий центр, заповнення консульських анкет

 • Підготовка до отримання візи та консультації з усіх супутніх працевлаштування питань

 • Супровід клієнта до і після виїзду за кордон, допомога в заміні роботи при необхідності

Увага!

Ситуації в які може потрапити працівник за кордоном бувають дуже різні, тому довіряйте професіоналам, не варто довіряти своє життя новачкам.

НАС ПОКАЗУЮТЬ

Про нас в медіа

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери