РОБОТА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ В АНГЛІЇ

Робота в Англії

Багато українців вибирають працевлаштування в Англії, як спосіб побачити світ і заробити. Робота для українців в Англії буває сезонної і постійної. Затребувані як представники робочих вакансій, так і висококваліфіковані фахівці.

На більшість вакансій є претенденти з числа громадян країн ЄС, яким не потрібен дозвіл на роботу. Тому працевлаштування в Англії інших іноземців, в тому числі українців, можливо, якщо не знайшлося відповідного працівника з Великобританії і ЄС.

Робота в Англії доступна, якщо Ви володієте англійською мовою або готові її вивчити.

Пошук роботи в Англії з України можна здійснювати в наступному порядку:

  • Складання резюме (CV) англійською мовою і його розсилання в компанії, що цікавлять

  • Розміщення резюме на британських сайтах пошуку роботи

  • Отримання запрошення на роботу

  • Оформлення робочої візи в посольстві Великої Британії в Україні

  • Також для пошуку роботи в Англії можна звернутися в спеціалізовані рекрутингові агентства – в Україні або безпосередньо в Великобританії

Працевлаштування в Англії для студентів-іноземців

Іноземним студентам під час навчання у вищих навчальних закладах доступна робота в Англії, щоправда, з обмеженнями за часом. Тому така робота розглядається скоріше як можливість стажування в британській компанії, ніж джерело заробітку.

Працевлаштування в Англії для іноземних фахівців

Завжди є робота в Англії для програмістів і фахівців технічного профілю. Основна вимога до претендентів роботи – вільне володіння англійською мовою.

Невисокі шанси на працевлаштування в Англії у юристів, лікарів, менеджерів, бухгалтерів і фінансистів, які здобули освіту в Україні. Щоб отримати роботу таким фахівцям фактично потрібно вчитися заново.

Є також можливість працевлаштування в Англії для будівельників, водіїв, доглядальниць, покоївок і т.п. У цьому випадку заробітна плата не дуже висока, але зате роботодавець надає житло та харчування.

Робота для українців в Англії може бути і неоплачуваної. Так, багато наших співвітчизників беруть участь в різних волонтерських програмах, щоб побачити Великобританію з мінімальними витратами.

Пошук роботи в Англії зводиться до отримання дозволу на роботу в Англії (Work Permit) як правило, видається на 1 рік і надалі при необхідності може бути продовжено. Через 5 років легальної роботи в Англії іноземний працівник може претендувати на отримання виду на проживання.

Работа українців в Англії можлива тільки за спеціальною робочою візою. Вона оформляється на підставі запрошення на роботу. Документи необхідно подавати в консульство Британії в своїй країні.

Якщо іноземець вже має посвідку на проживання в Британії (по шлюбу, на підставі професійної імміграції і т.п.), вони автоматично отримує право на роботу і можуть здійснювати пошук роботи в Англії «зсередини».

В даний момент відкритих вакансій в Великобританії немає.

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери