РОБОТА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ В КАНАДІ

Робота для українців в Канаді

Канада – країна з дуже лояльним імміграційним законодавством. Тож не дивно, що саме тут налічується друга за чисельністю в світі українська діаспора. Робота в Канаді – прямий шлях до імміграції в цю країну для іноземця.

Пошук роботи в Канаді варто починати, якщо Ви володієте англійською мовою на досить високому рівні. Якщо ж пункт призначення – Квебек, доведеться підучити французьку.

Працевлаштування в Канаді для медичних працівників вимагає підтвердження кваліфікації лікаря. Канадські клініки приймають не тільки іноземних лікарів, але і медичних сестер, доглядальниць і санітарок. Також затребувані в Канаді програмісти, маркетологи і менеджери вищої ланки. З робочих вакансій: обвальщики м’яса на комбінатах, електрики, сантехніки.

Робота в Канаді може приносити кваліфікованого фахівця до $ 5000 в місяць.

Робота в Канаді за програмою Live in Caregiver

Дана програма розрахована на 2 роки. Учасник програми проживає в сім’ї свого роботодавця. Робота для українців в Канаді за програмою Live in Caregiver передбачає нагляд за інвалідами та людьми похилого віку на території Канади. Після закінчення програми, її учасник може подавати документи на отримання виду на проживання в Канаді. Пошук роботи в Канаді за програмою Live in Caregiver багато учасників здійснюють самостійно, на спеціалізованих сайтах.

Працевлаштування в Канаді. Порядок дій

Робота для українців в Канаді – головна пропозиція багатьох рекрутингових агентств України. Для отримання запрошення на роботу необхідно надати резюме і документи, що підтверджують кваліфікацію фахівця (дипломи, сертифікати про закінчення курсів і т.п.).

На підставі запрошення від роботодавця відкривається робоча віза в Канаду. У більшості випадків, апліканта запрошують на співбесіду в консульство Канади при оформленні візи. Після закінчення терміну її можна продовжити, якщо контракт з роботодавцем не був розірваний.

Робота в Канаді на некваліфікованих вакансіях ускладнена, так як на практиці простіше взяти на таку роботу канадця, ніж оформити дозвіл на роботу для українця.

Якщо Ви вже знаходитеся в країні, пошук роботи в Канаді істотно спрощується. Варто приділити увагу вивченню періодичних друкованих видань і сайтів відповідного профілю.

Поширені кілька схем працевлаштування в Канаді. Від того, яку Ви оберете, буде залежати дохід, розмір податків і наявність медичної страховки. Робота в Канаді буває постійною, за контрактом, на півставки. Також виділяють окремий тип роботи – волонтерство, тобто без оплати.

Програма провінції Саскачеван

Влада Канади запрошують на роботу в провінцію Саскачеван таких фахівців:

  • будівельники,
  • кухарі,
  • м’ясники,
  • офіціанти,
  • столяри-меблевики.

Вимоги до кандидатів:

  • досвід роботи за фахом від 2 років,
  • обов’язково офіційний.
  • Знання англійської повинно бути на базовому розмовному рівні.

Термін оформлення документів від 6 місяців.
Вартість розраховується після співбесіди в нашому офісі.

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери