РОБОТА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ В НІМЕЧЧИНІ

Які фахівці потрібні?

В даний час в Німеччині спостерігається нестача лікарів. Потреба клінік багатьох Земель Німеччини в іноземних медичних фахівцях обумовлена ​​тим, що німецькі лікарі масово виїжджають за кордон у пошуках більш високих зарплат.

Потрібні стоматологи, хірурги, терапевти та інші лікарі, а також випускники медичних вузів.

Працевлаштування в Німеччині для юристів, які здобули освіту в Україні, практично неможливо. Це пов’язано з тим, що законодавство різних Україні та Німеччині кардинально різниться, тому єдина можливість для таких фахівців – отримати додаткову освіту в Німеччині.

Офіційне оформлення по робочим німецьким візами!

Запрошуємо бажаючих легально попрацювати в Німеччині. На даний момент виробляємо набір на такі вакансії

Зарплата 8 € / год, з підвищенням, в залежності від кваліфікації (від 1200 € нетто), якщо працівник проявить себе добре в роботі, йде підвищення зарплати. Зварювати металоконструкції, читати креслення. ОБОВ’ЯЗКОВО зварник повинен зняти відео на 1,5 хв. де він буде і показує як він зварює металоконструкцій і який зварюванням, з дотриманням техніки безпеки

Потрібні медсестри, дитячі медсестри, акушерки, медсестри-радіологи, лаборанти, опекунки для нагляду за людьми похилого віку.

Проживання, харчування, навчання мови спочатку за рахунок роботодавця,
Оформлюється посвідка на проживання, соціальний пакет, зарплата до 2800 Євро в місяць!

Працевлаштування в Німеччині для електриків з досвідом. Зарплата € 1000-1500 на місяць, проживання безкоштовно

Потрібні обробники. Зарплата € 1000-2000 на місяць, проживання безкоштовно. Оплата акорд.

Працевлаштування в Німеччині для чоловіків без кваліфікації, на виробництві бетонних виробів. Зарплата € 1000-1200 / місяць на руки, проживання безкоштовно

Працевлаштування в Німеччині для іноземців

Багато хто з наших співвітчизників мріють про роботу в Німеччині. Причина проста – всі знають про високий рівень життя в цій європейській країні, гідні зарплати і соціальні гарантії для працівників. На практиці пошук роботи в Німеччині для тих, хто не перебуває безпосередньо в країні, можливий. На більшість високооплачуваних вакансій претендують як німці, так і громадяни інших країн Європейського союзу. Але якщо претендент готовий довести свою кваліфікацію, то робота для українців в Німеччині також доступна.

Обов’язкове умови для претендентів на працевлаштування в Німеччині – володіння німецькою мовою. Але є також ряд вакансій, здобувачам яких досить знати англійську мову.

Робота для українців в Німеччині. Які фахівці потрібні?

В даний час в Німеччині спостерігається нестача лікарів. Потреба клінік багатьох Земель Німеччини в іноземних медичних фахівцях обумовлена ​​тим, що німецькі лікарі масово виїжджають за кордон у пошуках більш високих зарплат.

Потрібні стоматологи, хірурги, терапевти та інші лікарі, а також випускники медичних вузів.

Працевлаштування в Німеччині для юристів, які здобули освіту в Україні, практично неможливо. Це пов’язано з тим, що законодавство різних Україні та Німеччині кардинально різниться, тому єдина можливість для таких фахівців – отримати додаткову освіту в Німеччині.

Трудова міграція лікарів в Німеччину

Для роботи в Німеччині постійно потрібні лікарі наступних спеціальностей:

радіологи, анестезіологи, хірурги, гінекологи, неврологи, інтерни, чоловіки і дружин? ни від 20 до 55 років. Кандидатам пропонують роботу за контрактом і робочою візою відповідно до офіційної програми Міністерства охорони здоров’я Німеччини.

Вимоги до кандидатів: диплом лікаря (вищу медичну освіту), добре знання німецької мови (якщо знань німецької мови недостатньо, радимо пройти мовний курс і отримати сертифікат на рівень B2), бажання емігрувати до Німеччини разом з сім’єю. Набираються дві категорії лікарів: фахівці з досвідом і випускники медичних університетів.

Умови роботи: контракт на півроку і більше, заробітна плата – від 3000 до 7000 євро на місяць на руки.

Необхідні документи: резюме на німецькій мові, нотаріальний переклад диплома про вищу медичну освіту і доповнень на німецьку мову, для лікарів з досвідом – переклад референцій на німецьку мову, сертифікат про закінчення мовного курсу, рівень B2 (необов’язково, якщо впевнені в своєму німецькому).

Робота для українців в Німеччині за програмою Au-pair

Для молодих людей з України, які бажають працювати в Німеччині, є можливість виїхати до Німеччини за програмою Au-pair. Програма розрахована на 1 рік, протягом якого учасник живе в приймаючій німецькій родині, доглядає за дітьми (як правило, їх 2-3) і виконує нескладну роботу по дому (прання, прасування, приготування їжі). Сім’я в свою чергу забезпечує учаснику програми проживання в своєму будинку, харчування, оплачує курси німецької мови, а також виплачує кишенькові гроші в розмірі мінімум 260 євро на місяць. Пошук роботи в Німеччині за програмою Au-pair здійснюється на спеціалізованих сайтах або через агентство.

Робота в Німеччині для студентів-іноземців

Іноземні студенти після закінчення вузу отримують рік на пошук роботи в Німеччині. Якщо протягом цього часу знайдений роботодавець, який готовий укласти контракт з іноземцем, можна змінити студентську візу на робочу і залишитися в країні. Навчальна віза дає право працювати в Німеччині, правда, обмежена кількість годин. Завдяки цьому, студенти можуть ще під час навчання отримати безцінний досвід, який не буде зайвим, якщо кінцева мета – робота в Німеччині.

Пошук роботи в Німеччині з України можна організувати так: скласти резюме на німецькій мові і розсилати його по факсу або електронною поштою в усі цікаві для компанії. Після того, як роботодавець знайдений, необхідно зібрати документи для отримання від нього запрошення на роботу в Німеччину. На підставі запрошення оформляється віза з правом на роботу.

Працевлаштування в Німеччині за туристичною чи гостьовою візою може бути тільки нелегальним. А це – прямий шлях до депортації з країни із забороною на в’їзд на певний термін (зазвичай – 10 років). Роботодавцю, який працевлаштовує в Німеччині іноземців нелегально, загрожує штраф.

Робота в Німеччині дає можливість отримати вид на проживання через кілька років.

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери