ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Працевлаштування за кордоном для українців

На сьогоднішній день за даними Міністерства праці та соціальної політики України близько 3 млн. Громадян країни працюють за кордоном. Для більшості з них це не втеча від низьких зарплат на батьківщині, а можливість отримати безцінний досвід, рекомендації, а в перспективі – залишитися в обраній країні назавжди. Процедура в цілому схожа для різних країн: потрібно знайти роботодавця, укласти з ним контракт і отримати дозвіл на роботу, після чого оформити спеціальну візу. Працевлаштування за кордоном буває сезонним і постійним, розрізняють також некваліфіковані і кваліфіковані вакансії. Запам’ятайте, що влаштуватися на роботу за кордоном за туристичною візою не вийде. Плата за обман влади – депортація з країни для горе-працівника, і чималий штраф для роботодавця, що порушує закон. Найбільше наших співвітчизників працюють в Польщі, Португалії, Італії. Раніше також користувалася популярністю Чехія, але сьогодні в результаті надлишку дешевої робочої сили підвищився рівень безробіття серед корінного населення, тому отримати робочу візу в Чехію з України практично неможливо.

Пошук роботи в Європі

На сьогоднішній день найбільш реальний варіант для українця – робота в Польщі, особливо влітку, коли потрібні сезонні робітники на прибирання фруктів і ягід. Також Польща надає широкі можливості для працевлаштування водіїв, будівельників, кухарів і офіціантів, а для жінок доступні вакансії доглядальниць і покоївок. Працевлаштування в Польщі пропонує більшість рекрутингових агентств України, які, в свою чергу, співпрацюють безпосередньо з польськими роботодавцями. Це відмінний варіант для тих, хто не володіє англійською на достатньому рівні, адже проблем з вивченням польської мови в українців зазвичай не виникає.

Багато українців мріють про роботу в Німеччині. Але на практиці цей варіант доступний в основному для висококваліфікованих фахівців, що володіють німецькою або англійською мовою на високому рівні. Завжди затребувані в Німеччині лікарі, випускники медичних вузів, рідше інженери та IT-фахівці. Для працевлаштування в Німеччині іноземця, роботодавець повинен довести, що фахівців потрібного профілю і рівня серед громадян Німеччини не знайшлося. Проживши в Німеччині за робочою візою певний термін, іноземний громадянин може претендувати на отримання виду на проживання.

Працевлаштування в англомовних країнах

Багато українських студентів користуються можливістю сезонного працевлаштування в Англії та працюють на зборі ягід і фруктів ціле літо. Крім сезонних робітників завжди є вакансії доглядальниць, офіціантів і кухарів, різноробочих на будівництві. Основна вимога до претендентів більшості робочих вакансій – знання англійської на хорошому рівні. Дозвіл на роботу в Англії (WORK PERMIT) видається на термін до 5 років. Після 5 років легального перебування в країні за робочою візою, можна претендувати на отримання постійного виду на проживання, що в подальшому веде до британського громадянства.

Якщо Ви добре володієте англійською мовою, то також можете розглядати можливість працевлаштування в Канаді. Оскільки Канада – країна імміграційна, робота тут для іноземного фахівця є прямим шляхом до отримання виду на проживання, а пізніше і громадянства. Робота в Канаді доступна як для висококваліфікованих фахівців, так і для представників робочих спеціальностей. Процедура влаштування на роботу буде залежати від Вашого профілю і провінції. Багато українців роблять перший крок до нового життя, виїжджаючи в Канаду по програмі Live in Caregiver і доглядаючи за похилого віку та інвалідами.

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери