Ми готові до співпраці

Наша фірма набирає регіональних представників. За кожного приведеного нам клієнта ми виплачуємо нашим агентам одноразову винагороду.

Якщо ви ініціативні, винахідливі і працелюбні, ви можете зробити кар’єру у нас. З самого початку вашої роботи ви станете членом нашої команди.

Ми навчимо вас, ознайомимо з нашими програмами і структурою роботи. Для роботи бажаний досвід ведення підприємницької діяльності та наявність офісу для прийому клієнтів. Співпрацюючи з нами, ви заручаєтесь підтримкою дружного і професійного колективу.

Вам нададуть всебічну підтримку, із задоволенням поділяться досвідом і знаннями.

Також запрошуємо до співпраці іноземних роботодавців і агентства, яким потрібні працівники з України!

телефон для зв’язку (067) 987-94-26

Здравствуйте соискатели и желающие подтянуть своё материальное положение.Хочу выразить благодарность фирме”Джоб Вест” в помощи поиска вакансии и организации пездки в Польшу.Еду через Эту фирму второй раз,первый в 2009.Работа персонала,подлинность документов и информации на достойном уровне.
Так ,что советую и Вам обращаться в “Джоб Вест”…

РУСЛАН, 04.03.2019

Обращалась не однократно в Джобвест, сотрудники компетентны в своих вопросах, особенно Кристина, Всем рекомендую!

АНАСТАСИЯ, 04.12.2018
Мы с товарищем уехали в Польшу через фирму “джоб вест”. Работаем вместе на кухне. Жилье хорошее, зарплата. Вообщем все впорядке. Правда на таможне продержали несколько часов, но по приезду поляки встретили нас поздней ночью, за что им отдельное спасибо! Если будут вопросы, звоните мне в дневное время, мой номер +48 888 383 791 Андрей
АНДРЕЙ, 20.09.2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші партнери