ПОТРІБНІ ШАХТАРІ В ЧЕХІЮ

ПОТРІБНІ ШАХТАРІ В ЧЕХІЮ

В ЧЕХІЇ потрібні шахтарі різних спеціальностей (забійники, прохідники, механізатори, гірські інженери і т.д.) Видобуток чорного вугілля;

Вид зайнятості: повна зайнятість;

Вимоги: стаж роботи за фахом не менше 2-х років.

Опис вакансії: Вугледобувна компанія є виробником чорного вугілля в Чеській Республіці. Видобуток вугілля здійснюється гірничодобувними комбайнами і плугами. Для посилення балок використовуються механізована і індивідуальна гідравлічна арматура. Компанія пропонує кваліфікованим шахтарям України роботу за фахом.

Умови для шахтарів: Зарплата з урахуванням кваліфікації – від 1500 до 3000 євро, без понаднормових і роботи у вихідні дні.Харчування проживання, спецодяг, доїзд до Праги (оплачує роботодавець).

Після отримання 2-х річної візи є можливість оформити візи (об’єднання сім’ї) для дружини і дітей, а також продовжити в Чехії до п’яти років і оформити ПМЖ. Шахтарі приїжджають по тримісячної візі, їх перевіряють на профпридатність і оформляють дворічну візу, ці візи не перетинаються і робляться паралельно.

Вимоги: Вік: 21-50 років Стан здоров’я повинно відповідати вимогам для підземної роботи в шахті. Перевіряється в Чеській республіці до прийому на роботу в ході медичного огляду. Для прийому на роботу заповнюється анкета.