РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ ДЛЯ М’ЯСНИКОВ, БУДІВЕЛЬНИКІВ І ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ ДЛЯ М'ЯСНИКОВ, БУДІВЕЛЬНИКІВ І ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ по робочим німецьким візами!

Набираємо на роботу обвальщиков, монтерів металоконструкцій, зварювальників напівавтомат. Робота легальна, за німецькими робочими візами, 8 годин на день, з двома вихідними (субота, неділя) .Пріглашеніе на роботу на рік (віза також), в зв’язку з чим надається 20-ти денну оплачувану отппуск.

Надається повний соц. пакет, включаючи доплати за кожну дитину.

Житло підбирає роботодавець, оплачує працівник – 350 € / на місяць, не залежно від спеціальності. У кімнаті живе 1-2-3 людини.

– ОБВАЛЬЩИКИ мяса.Зарплата від 1660 € нетто в місяць! Кандідо повинен зняти відео на 1,5 хв., В якому він показує, як він обвалює свинину чи яловичину. У ролику кандидат повинен представитися і пояснити що він буде робити і скільки років має такої практики.

– СВАРЩИКИ-напівавтомат – Зарплата 9,76 € / год, з підвищенням, в залежності від кваліфікації (від 2000 € нетто), якщо працівник проявить себе добре в роботі, йде підвищення зарплати. Зварювати металоконструкції, читати креслення. ОБОВ’ЯЗКОВО зварник повинен зняти відео на 1,5 хв. де він буде і показує як він зварює металоконструкцій і який зварюванням, з дотриманням техніки безпеки

– МОНТЕР МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ – Зарплата 9 € / год. ОБОВ’ЯЗКОВО МОНТЕР повинен зняти відео на 1,5 хв. де він буде і показує як він працює з металоконструкціями, з дотриманням техніки безпеки.

Вакансії легальні, оформлення проводиться на підставі поданої фільму від кандидата, з наданням трудового договору від німецького роботодавця для отримання робочої німецької візи.

* Документи необхідні від кандидата: відео-ролик, скани загран.паспорта, укр. паспорта з пропискою, св-во про шлюб, св-во про народження дитини (дітей), довідка про несудимість